Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Ai, kājiņas, ai, kājiņas, Dancot grib, dancot grib

28.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

28. februārī Vecbebru Profesionālās vidusskolas zālē mūs gaidīja Bebru internātvidusskolas deju kolektīvs ''Mutulītis'' un vadītāja Inta Balode, aicinot kopā sadancot draugus no Vecbebru Profesionālās vidusskolas jauniešu deju kolektīva''Kāre'' (vadītāja Sarmīte Plūme) un vidējās paaudzes deju kolektīva ''Irši'' (vadītāja Inta Balode).

Šajā vakarā ikviens varēja teikt:

''Ai,kājiņas,ai,kājiņas,

Dancot grib,dancot grib.''

Lasīt visu ziņu

Jubilāru ballīte Bebru internātvidusskolā

26.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

26.februārī Bebru internātvidusskolas zālē notika Jubilāru ballīte,kurā tika godināti februāra dzimšanas un vārda dienas gaviļnieki.

Par jautrību zālē gādāja pasākumu vadītāja Jogita Pūpola,vadot spēles un rotaļas,suminot jubilārus. Īpašu apsveikumu-deju bija sagatavojušas 10.klases meitenes.

Pasākuma noslēgumā,lai ballīte būtu īpaši salda un krāsaina,visi mielojās ar gardo cukurvati,izvēloties sev tīkamo garšu-aveņu,ķiršu,vaniļas vai ananāsu.

Daiga Andersone

Lasīt visu ziņu

EIROPAS EKONOMIKAS UN SOCIĀLO LIETU KOMITEJAS LATVIJAS PĀRSTĀVIS EIROPĀ- ARMANDS KRAUZE VECBEBROS

08.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

Š.g. 8.februārī Vecbebru Profesionālajā vidusskolā viesojās biškopības nodaļas absolvents Armands Krauze. Pēc Latvijas Lauksaimniecības universitātes beigšanas Armands kļuva par pasniedzēju universitātē, bet nepameta biškopības nozari un pašlaik ir Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājs.

Kopš 2010.gada oktobra A.Krauze darbojas Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā Briselē un risina svarīgus jautājumus. Viesojoties skolā, Armands audzēkņus iepazīstināja ar Eiroparlamenta struktūru un savu darbu tajā.

Lasīt visu ziņu

Piedalās Sabiedrības integrācijas fonda izsludinātajā konkursā

11.02.2013

Bebru internātvidusskola 2012.gada 20.aprīlī nodibināja biedrību „Saules atslēdziņa”, kuras galvenais mērķis ir atbalstīt sociālā sektora aktivitātes, brīvā laika pavadīšanas iespējas, sabiedrisko un cita veida integrāciju, kā arī iestāties par bērnu, jauniešu, skolotāju un vecāku tiesību aizsardzību, drošību un veselību.

Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku koncerts Vecbebru Profesionālajā vidusskolā

19.12.2012 kur : Vecbebru tehnikums

dsc_0642.jpgSen gaidīti, nu atnāca, tie bagāti Ziemassvētki. Ziemas saulgrieži. Dieva piedzimšanas svētki. Vai līst sidraba lietiņš, vai uz zariem krīt sniegs – pasauli pārņēmis Ziemassvētku prieks.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Zemes meita, Zemes dēls

28.11.2012 kur : Vecbebru tehnikums

83-z.jpg28.novembrī Bebru internātvidusskolā ESF projekta ‘’Atbalsta pasākumu īstenošanā jauniešu sociālā riska mazināšanai un integrācijai izglītībā Bebru internātvidusskolā, Kokneses speciālajā internātskolā – attīstības centrā un Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā (vienošanās Nr.2011/0023/IDP/1.2.2.4.2./11/APIA/180) ESF finansētās darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.4.2. apakšaktivitātes „Atbalsta pasākuma īstenošana jauniešu sociālās atstumtības riska mazināšanai un jauniešu ar funkcionālajiem traucējumiem integrācijai izglītībā” ietvaros norisinājās konkurss ‘’Zemes meita,Zemes dēls’’, kurā piedalījās 7.-9.klašu 4 zēni un 4 meitenes no katras Kokneses novada skolas (Bebru internātvidusskolas, Bebru pamatskolas, Pērses pamatskolas, I.Gaiša Kokneses vidusskolas un Kokneses speciālās internātskolas - attīstības centra).

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Valsts svētku noskaņa Bebru internātvidusskolā

15.11.2012

Arī Bebru internātvidusskolā šī nedēļa rit svētku noskaņās. Tāpat kā visur Latvijā, arī te bērni gatavojas sagaidīt valsts 94. dzimšanas dienu.

Šim notikumam par godu norisinājās zināšanu konkurss 3.-5.klašu skolēniem par tēmu „Latvija”. Skolēni darbojās jauktās komandās. Bija jāiesniedz atbildes uz jautājumiem par mūsu valsts vēsturi, dabu, ģeogrāfiju, kultūru un sportu, kā arī par Kokneses novadu.

Aktīvi līdzi darbojās skatītāji un līdzjutēji – 1.-2.klašu skolēni. Arī viņiem tika dota iespēja parādīt savas zināšanas, jo, kamēr konkursanti atpūtās, pirmklasnieki un otrklasnieki atbildēja uz īpaši viņiem sagatavotiem jautājumiem.

Ļoti priecēja 5.klases skolnieka Arta Pudāna debija konkursa vadīšanā.

Jauko noskaņu papildināja kopīgi dziedātā R.Paula „Cielaviņa”. Pasākuma izskaņā konkursanti un viņu atbalstītāji mielojās ar svētku kliņģeri un saldumiem.

Veselības aktualitātes oktobra mēnesī Bebru internātvidusskolā

31.10.2012

Bebru internātvidusskola sadarbībā ar Sporta medicīnas valsts aģentūras speciālistiem 2012. gada 16. un 17. oktobrī veica 0.-5. klases skolēnu fiziskās attīstības, sagatavotības un stājas noteikšanu, novērtēšanu un analīzi pēc Eirofit metodes.

Lasīt visu ziņu

Bebru internātvidusskolas pedagogi viesojas Rumānijā

31.10.2012

dscf0388.jpgCOMENIUS daudzpusējā projekta „RESPECT FOR THE EARTH–RESPECT FOR OURSELVES” ietvaros Bebru internātvidusskolas skolotājas Jolanta Nīcgale-Kondrāte, Gunita Bajāre un Ineta Gerasimova no 22.10.2012.-27.10.2012. piedalījās projekta pirmajā posmā Rumānijā, Botošani pilsētas skolā Nr.17.

Bebru internātvidusskolas skolotājas iepazinās ar Botošani pilsētas skolu Nr.17, tikās ar pilsētas mēru, izglītības pārvaldes inspektori, skolas vadību un projektā iesaistīto valstu – Turcijas, Itālijas, Vācijas, Polijas, Rumānijas un Spānijas pārstāvjiem. Skolotājas tika iepazīstinātas ar Rumānijas tautu tradīcijām, vēsturi, nacionālo virtuvi un dabas aizsardzības problēmām.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ceļojam joprojām

15.10.2012

p1240823.jpgVecāku sponsorētas un citādi atbalstītas, Bebru pamatskolā aizvien notiek skolēnu mācību ekskursijas, kuru rezultātā bērni iepazīst Latviju, vairo patriotisma jūtas, paplašina savu redzesloku, gūst pozitīvas emocijas.

Un tā sākumskolas skolēni, izvēlējušies ekskursijas maršrutu uz Madonas apkaimi, uzzināja par Kalsnavas aborētumu, kur izpriecājās par visdažādākajiem kokiem. Īpaši atmiņā ir palicis smaržīgais koks no Japānas, kura aroms atgādināja cepumu smaržu. Neaizmirstams bija kāpiens 25 metrus augstajā skatu tornī, no kura pavērās vienreizējs skats uz mūsu zemes daiļumu. Madonā skolēnus gaidīja keramiķis J. Seiksts un parādīja cepli, kurā tobrīd tika apdedzināti podi. Zemnieku saimniecībā „Pakalni” mazie tika pie zirgu izjādēm un zināšanām par to, kas ir sirmis, bēris dūkans. Ekskursijas noslēgumā tika iepazīta Cesvaine ar tās vareno pili.

Lasīt visu ziņu galerija (31)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top