Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

"Krustu šķērsu Iršu pagastā"

22.11.2021 - 28.11.2021

img_20211123_wa0002.jpgNoslēgusies aktivitāte "Veselības nedēļas 2021" ietvaros "Krustu šķērsu Iršu pagastā", kurā no 22. līdz 28. novembrim bija aicinājums veikt dotos piecus maršrutus. Distances netika izvēlētas garas, jo nevarēja prognozēt laika apstākļus. Divi maršruti bija vairāk nekā 5 km gari un trīs distances vairāk nekā 2 km. Kopā izejot dotās trases, bija jāveic nepilni 18 km. Šajā aktivitātē balvas varēja iegūt 3 dalībnieki izlozes kārtībā no tiem, kuri bija izgājuši visus piecus maršrutus. 

Kopā maršrutus iesūtīja astoņi dalībnieki, četriem dalībniekiem bija izdevies iziet visas distances, tai skaitā  divas jaunās māmiņas ar savām atvasītēm savās karietēs. Mazuļiem specbalviņa par to, ka kopā ar māmiņām dodas pastaigā svaigā gaisā. Izlozes kārtībā pie balvām tiks: Ināra, Arita un Ineta ar meitiņu Rūtu. Paldies arī Olitai ar dēliņu Evardu, pateicības balviņa nopelnīta. 

Liels paldies arī Pērses sākumskolas pirmsskolas grupiņai par aktīvu piedalīšanos. Katru dienu ejot pastaigā, viņi veica gan kādu no dotajam trasēm, gan savu izveidoto trasi. Mazā grupa kopā ar skolotāju Zitu Šteinbergu un auklīti Mudīti Šutku nedēļas garumā veica 9,31 km. Lielākie bērni kopā ar skolotāju Daigu Andersoni veica soļu skaitīšanu trasēs, izmantojot aplikāciju, gan apsoļoja izveidoto Latvijas kontūru 103 reizes, gan kopā ar to skrēja 103 m. Viņu devīze šajā nedēļā: "Iededzies par Latviju!" Nedēļas noslēgumā bērni sportošanas tūri pabeidza ar smieklu kokteili "Ha, ha, ha!"

Paldies visiem, kas piedalījās, un gaidiet nākošo aktivitāti!

Lāsma Rutkovska, 

Sporta darba organizatore Iršos

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top