Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Sākas zumbas nodarbības Koknesē

23.02.2022 - 18.05.2022 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

afisazumba.jpgSākot ar 23. februāri, trešdienās notiks zumbas nodarbības klātienē Ilmāra Gaiša Kokneses viduskkolā. Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā trešdienās no plkst.18.00 – 19.00. Uz nodarbību jāierodas ērtā apģērbā un līdzi jāņem maiņas apavi – sporta botas un ūdens!

Zumba ir kardio, spēka un izturības apvienojuma treniņš, balstīts uz intervāla metodi, ko panāk izmantojot dažāda ritma mūziku. Nodarbībās tiks apgūta pamatsoļu apguve, variāciju iespējas, tehniskais izpildījums un dažādo soļu pielietojums atbilstošajā mūzikas ritmā, ritmu dažādošana un kombināciju pielietošana.

Laipni aicināti visi iedzīvotāji! Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: kristinerubene@inbox.lv , jo vietu skaits ir ierobežots! Nodarbības vadīs trenere Kristīne Rubene. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Nodarbības ir bez maksas un tās tiek organizētas projekta nr.9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

 Informāciju sagatavoja:

Projektu vadītāja Ieva Rusiņa

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top