Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ar sportiskām aktivitātēm sagaida rudeni

27.09.2021

img_20210922_110148.jpg22. septembrī Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni devās pārgājienā "Pretī rudenim". Šajā dienā iestājas astronomiskais rudens – rudens saulgrieži.

Rīts bija dzestrs un mākoņains. Pirms došanās ceļā "Bitītes" iemītnieki bija saņēmuši rūķa sūtītu vēstuli ar paveicamajiem uzdevumiem pārgājiena laikā. Rūķis aicināja bērnus būt vērīgiem - ieraudzīt, saskaitīt, meklēt, atrast un pierakstīt. Mazajiem pārgājiena dalībniekiem bija pašiem jāatmin, kur varētu būt vēstules sūtītājs. Tas viņiem arī izdevās! Priecīgais un kustīgais rūķis katras grupiņas bērnus sagaidīja tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas "Galdiņi" dārzā, lai kopā ar viņiem  līksmotu rudenīgos  dejas ritmos. "Galdiņu" dārzā bērni veidoja dažādas oļu takas.

Kad no maisa izbira dažādas koku lapas, rūķis gribēja pārliecināties, vai bērni tās atpazīst. Sekoja norādījums: iekāp maisā un lec! "Kurš pirmais!" – aicināja rūķis. Savukārt atrakcijā "Lidojošie čiekuri" bērni sākumā bija neizpratnē - kā čiekurs var lidot?

Ar "bitīšu" palīdzību rūķis tika pie salasītiem kastaņiem un ozolzīlēm, lai izspēlētu spēli "Trāpi mērķī!"

Noslēgumā pie ugunskura rūķis katrai grupai pasniedza diplomu, kā arī rudens saulgriežu svinētājus gaidīja jauks pārsteigums.

Septembra mēnesī Eiropas sporta nedēļas "Beactive" ietvaros arī pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" piedalās šajā aktivitātē. Rudens rūķis #piecelies un piecel citus! ir īstenojis, jo "Bitītes" bērni katru dienu bērnudārzā ir kustībā!

PII "Bitīte" informācija un foto

 

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top