Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Bitīte

PII "Bitīte" iesaistās "Zaļās jostas" konkursā

06.05.2021

img_20201119_133631.jpgRūpējoties par tīru Latvijas vidi un iesaistot aizvien lielāku sabiedrības daļu atkritumu šķirošanā un otrreizējo izejvielu vākšanā, SIA "Zaļā josta" organizēja ikgadējo otrreizējo izejvielu vākšanas konkursu "Tīrai Latvijai!". Šajā mācību gadā izglītības iestādes tika iesaistītas makulatūras un izlietoto bateriju vākšanā pārstrādei. Jau piekto gadu "Zaļās jostas" konkursā piedalījās Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte".

Lasīt visu ziņu

PII "Bitīte" sagaidīti pavasara saulgrieži

29.04.2021

img_20210331_103107.jpgPar pavasari liecina skaļā putnu atgriešanās no siltajām zemēm un spožā saule. Šur tur jau manāms zaļums un pirmie pavasara ziediņi. Īpašu svētku laika noskaņu rada telpu un logu noformējums pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte". Uz palodzēm aug pašu stādītie lociņi, zirņi un citi zaļumi. Bērni radījuši dažādus pavasarīgus, interesantus darbiņus un arī eksperimentus. Savās  grupiņās, iekārtojot estētisku vidi, bērni darbojas pāros, individuāli vai grupās - eksperimentējot, skaitot un lasot.

Gaidot Lieldienas - pavasara Saulgriežu svētkus, 31. martā bērnudārza iemītniekus apciemoja sportiskais zaķis - Saulis.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Bērnudārza "Bitīte" 3. grupiņa slēgta līdz 10. maijam

29.04.2021

logo_bitite.jpg Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" saslimšana ar Covid-19 atklāta darbiniecei, kura strādā 3. grupiņā. No 28. aprīļa līdz 10. maijam 3. grupiņā noteikta mājas karantīna. Informāciju par pozitīvu testu Iestādes vadība saņēma 28. aprīlī pulksten 7:00. Nekavējoties tika pieņemts lēmums par karantīnu un informēti 3. grupiņas bērnu vecāki.

Vecāki šajā laikā var sazināties ar savu ģimenes ārstu un izmantot darba nespējas lapu B.  Par saslimšanas gadījumu ir sniegta informācija Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC) un Izglītības Kvalitātes valsts dienestam (IKVD).

Lasīt visu ziņu

Uz karantīnas laiku slēgtais bērnudārzs "Bitīte" atsāks darbu

26.02.2021

bitite1.jpgKokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" no 1. marta atsāks darbu. Bērnudārzs bija slēgts uz karantīnas laiku no 17. februāra līdz 27. februārim, kad saslimšana ar Covid-19 bija konstatēta divām darbiniecēm.

PII "Bitīte" vadītāja Justīne Miezīte informē, ka iestādes kolektīvs ir veicis Covid-19 testus, visiem darbiniekiem, kuri strādā ar bērniem, ir apstiprināti negatīvi rezultāti.

Lasīt visu ziņu

Ziemas prieki "Bitītē"

21.01.2021

img_20210121_wa0019.jpgBeidzot klāt ilgi gaidītā ziema, kad bērni baudā tās priekus - pikojoties, veļot sniegavīrus, veidojot cietokšņus, saldējot ūdeni dažādās formās, braucot no kalniņa, slēpojot  un vienkārši pastaigājoties svaigā gaisā. Katrs izvēlas sev tīkamāko un piemērotāko  nodarbi laika apstākļiem. Visu janvāra mēnesi eksperimentējam, priecājamies par ziemas baltumu un saltumu.

21. janvārī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" pagalmā katra grupa pulcējās noteiktajā laikā, lai Pingvīna (skolotāja I. Atraste ) vadībā piedalītos organizētajās aktivitātēs. Lai arī šajā dienā ik pa mirklim lija sīks lietutiņš, tas netraucēja baudīt ziemas priekus. 

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Dejas ziemas viducī

21.01.2021

img_20210121_wa0002.jpgDeja ir tikpat sena kā cilvēka prasme staigāt un skriet. Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomā viens no mākslas veidiem un to izteiksmes līdzekļiem ir deja. Deja ir cilvēka prieka, dvēseles stāvokļa izpausme ar ķermenisko formu palīdzību.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Ziemassvētku gaidīšanas prieks PII "Bitīte"

23.12.2020

el10.jpgPavisam nemanot jau pie sliekšņa Ziemassvētki un gadu mija. Pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" katras grupas Ziemassvētku darbnīcās izceptas smaržīgas piparkūkas. Tik gardas, jo pašu rokām veidotas. Ar glītiem rotājumiem, kas arī tapuši kopīgi svētkus gaidot, izrotātas meža princeses – eglītes - cita par citu krāšņāka. Savukārt tuviniekus un vecļaudis iepriecinās mazo svētku gaidītāju darinātie apsveikumi. Joprojām rūķu darbnīcās norit dažnedažādi darbiņi.

Lasīt visu ziņu galerija (47)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top