Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Bitīte

Svētku prieks "Bitītē"

09.12.2020

bitite15.jpgZiemassvētku gaidīšanas laiks kļūst priecīgāks, ja pamanām, ka mums pretī pamāj smaidošs rūķis, kurš apstaigā māju pagalmus, lai paraudzītos, kā mazi un lieli gatavojas svētkiem. Bērnudārza "Bitīte" bērni viņu jau ir redzējuši, veroties pa izrotātajiem "dārziņa" logiem.

"Bitītē" svētku rosība jūtama katrā grupā. Rūķu darbnīcās bērni darina apsveikumus vecākiem un Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas ļaudīm. Šajā laikā notiek arī telpu rotājumu darināšana un estētiskas vides radīšana, kurā iesaistās gan bērni, gan  darbinieki.

Lasīt visu ziņu galerija (29)

PII "Bitīte" ziedo "Drosmes kastei"

03.12.2020

img_20201203_wa0004.jpgPirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" pirmo gadu piedalās akcijā "Drosmes kaste". Akcijas "Drosmes kaste" pamatideja ir aicinājums ziedot rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas pacientiem.

Kaste ir piepildīta ar daudz dažādām rotaļlietām un spēlēm, kuras mazie pacienti pēc procedūrām un manipulācijām var saņemt kā drosmes apliecinājumu. Bērni dodas pie kastes un izvēlas sev iepatikušos dāvaniņu. Mūsu dāvinājums daudziem palīdzēs veikt nepieciešamās, sāpīgās procedūras. 

Bērniem uz Rīgu aizceļoja rakstāmpiederumi, dažādas grāmatas, puzles, spēles, burbuļpūšamie, mašīnas, lelles un sadzīviskas lietas.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Latvijas svētku nedēļa "Bitītē"

23.11.2020

img_20201123_wa0033.jpgLāčplēša dienā piemin tautas varonību un gara spēku, godinot tēvzemes aizstāvjus. Tā arī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" izglītojamie, gatavojot savus gaismeklīšus, domāja par varoņiem. Gaismiņas izgaismojās Lāčplēša dienā un par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai.

Esam aizvadījuši Latvijas svētku nedēļu. Vienmēr godināsim mūsu tautas varoņus un turēsim cieņā savas zemes valodu, vēsturi, tradīcijas, jo tas ir mūsu spēks. Svinot Latvijas dzimšanas dienu, savās ģimenēs radīsim svētku un kopības sajūtu. Uzklausīsim vecmāmiņas un vectētiņa stāstus par dzimto zemi.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Mārtiņdienas svinības “Bitītē”

23.11.2020

img_20201123_wa0012.jpgPirmsskolā aktīvi norit latviskās dzīvesziņas aktualizēšana. Novembra mēnesī bērni priecājās par Mārtiņdienu un apguva latviešu tautas tradīcijas. Mācoties izprast dzīves gudrību, kas izteikta sakāmvārdos un parunās, tika minētas mīklas, apgūti skaitāmpanti un ticējumi. Gatavojoties Mārtiņiem, grupās valdīja liela rosība. Katra grupiņa darbojās tā, lai izzinātu Mārtiņdienas tradīcijas. Tie bija jauki svētki arī mūsu pašu Mārtiņam.

Neizpalika Mārtiņdienas svētku mielasta gatavošana. 3.grupas bērni gatavoja četrus dažādu veidu  pupiņu salātus. Pupiņām tika pievienoti veselīgie dārzeņi un āboli. Mielasts tika nobaudīts un atzīts par īpaši gardu, jo pašu sarūpēts.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Cūkmena detektīvi "Bitītē"

19.10.2020

attachment13_15.jpgJaunajā mācību gadā  pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte"  4.grupas izglītojamie  pieteicās dalībai AS "Latvijas valsts meži" (LVM) veidotajā ekoprogrammā "Cūkmena detektīvi". Šai programmā piedalāmies jau trešo reizi, vēloties iepazīt tuvāko un tālāko apkārtni, priecājoties par dabu, kuru iepazīsim tuvāk, izzināsim un atcerēsimies, ka daba jāsaudzē, par to jārūpējas.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Drošības nedēļa "Bitītē"

08.10.2020

attachment3_24.jpgValsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvis jau iepriekš bija viesojies "Bitītē" un stāstījis bērniem, ka ugunsdzēsējs ir cilvēks, kurš palīdz brīžos, kad notikusi ugunsnelaime. Lai kļūtu par ugunsdzēsēju, jābūt teicamām fiziskām un profesionālām spējām, kā arī labai veselībai. Bērniem tika demonstrēts ugunsdzēsēja aprīkojums, un arī viņi varēja pamēģināt uzvilkt smagos zābakus un uzlaikot ķiveres.

Šajā mācību gadā pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" Drošības nedēļas ietvaros katrā grupā skolotājas kopā ar izglītojamiem pārrunāja dažādas ar drošību saistītas situācijas. Bērniem bija jāizvērtē rīcība, kā rīkoties konkrētajā nelaimes gadījumā.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Darbiņš labs, kas padarīts

08.10.2020

attachment25_2.jpgMiķelītis bagāts vīrs,

Darbiņš labs, kas padarīts

Novākta, kad visa raža

Un no darbiem esi brīvs.

                           /D.Rijnieks/

 Nemanot paskrējusi vasara. Arī  septembra mēnesis izdzīvojis savas dienas, esam pavadījuši Miķeļdienu - Rudens saulgriežus. Šis laiks mums visiem bijis ļoti neierasts - ir iepazīta attālināta mācīšanās, iepazīta situācija, kad vecāki pavada savus bērnus tikai līdz ārdurvīm, arī svētku sajūtu radām katra grupa atsevišķi.

Lasīt visu ziņu galerija (14)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top