Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Bitīte

Zinību laiks "Bitītē"

08.10.2020

attachment4_21.jpg2019./2020.mācību gads pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" noritēja pēc jaunās izglītības programmas, kas balstīta kompetencēs jeb virzīta uz bērnu personīgo īpašību noteikšanu un pilnveidošanos. Obligātā satura pamats ir caurviju prasmes un pamatprasmes. Tās ietver bērna darbības, domāšanas, emocionālos un sociālos aspektus. Skolotājs pirmsskolā -  bērna mācību plānotājs, novērotājs, līdzdalībnieks un virzītājs. Savukārt izglītojamais ir pētnieks un darītājs, kurš pats konstruē zināšanas un veido izpratni šai darbībai atbilstošos apstākļos. Marta mēnesī izveidojās situācija, kad  izglītojamie sāka mācīties attālināti. Vecākiem bija jāpalīdz bērniem mācīties. Uzdevumus par tēmu norādīja skolotājas WhatsApp. Kopīgiem spēkiem mācību darbs noritēja veiksmīgi - 19. jūnijā pirmsskolas izglītības iestādi "Bitīte" beidza 11 izglītojamie, iegūstot pirmo izglītības dokumentu. Absolventi bija ļoti priecīgi, jo pie viņiem viesojās Klauni no Burbuļzemes.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

PII "Bitīte" informācija vecākiem

18.03.2020

Lūdzam vecākus pieteikt bērnus, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, Kokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātās apmācības grupā 2020./2021.mācību gadam.

Tā kā īpaši liels pieprasījums ir uz vietām jaunākajās grupās, lūgums vecākiem savlaicīgi uzrakstīt iesniegumu, lai nodrošinātu vietu pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte". Uzņemšana notiek rindas kārtībā.

Iesniegumus pieņem katru darba dienu no plkst. 8:30-16:00  "Bērnudārzs",  Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads.

Tālrunis izziņām 65164242.

Lasīt visu ziņu

Meteņdiena godam nosvinēta!

08.03.2020

attachment16_8.jpgMetens brauca pār Daugavu,

Cūkas auss kulītē,

Brauc, Meteni, mūsmājās,                           

Mūsu bērni gaidītāji!

Lai arī šogad ziema bija bez sniega,  Meteņu dienu gaidījām ar domu  – varbūt tomēr uzsnigs, jo Metens sola saltas dienas, sola visus sasaldēt. Un tā arī notika - sniegs uzsniga! 28.februārī visi pulcējāmies bērnudārza pagalmā, kur izdejojām, izdziedājām pasaules kārtību - no ziemas uz pavasari – uz vasaru – rudeni – ziemu un atkal uz pavasari. 

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Pirmsskolas pedagogi dalās pieredzē

08.03.2020

attachment14_7_1.jpgPirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" 13.februāra rītā pulcējas pirmsskolas skolotājas no Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas, un Kokneses pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega".

Pedagogi dalījās pieredzē par to, kā mēs - pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" redzam un realizējam mācību darba saturu kompetenču ietvaros.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Draudzības nedēļa PII "Bitītē"

05.03.2020

attachment1_18.jpgPirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" februāra mēnesī viena nedēļa tika veltīta draudzības tēmai. Šīs nedēļas laikā apmeklējām Bebru pagasta bibliotēku, kur "Radošajās darbnīcās" darbojās 3. un 4.grupas bērni, gatavojot skaistus apsveikumus draugiem. Neizpalika arī grāmatu apskats bibliotēkas plauktos, šoreiz lielāku uzmanību pievēršot bērnu grāmatu autorei Margaritai Stārastei.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Pasaules Sniega diena, iesākot Peles gadu

24.01.2020

attachment7_13_1.jpgTeju jau rit janvāra pēdējās dienas,  bet ārā nejūtam salu un neredzam sniegu. Tātad, ziema ar tās priekiem uz šo brīdi izpaliek. Bērniem bieži izskan jautājums: "Kad būs ziema? Kur ir ziema?" 24.janvārī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni bija sportiskā noskaņojumā pasākumā "Peles ziemas prieki" ar moto: "Pasaules Sniega diena, pat ja būs bez – Sniega diena".

Sniega diena parasti tiek organizēta, lai dotu bērniem iespēju iepazīt un izmēģināt dažādas ar sniegu saistītas aktivitātes un vērstu uz fizisko aktivitāšu nepieciešamību ikdienas dzīvē. Šoreiz viss notika citādāk.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Danči ziemas viducī

20.01.2020

attachment3_15.jpgPirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē 17. janvārī, Teņa dienā, pulcējās lieli un mazi dancotāji, jo ir ziemas viducis - laiks, kad latviešu tautas dziesmā teikts: danco mazi, danco lieli, pavasari gaidīdami.

Lasīt visu ziņu galerija (20)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top