Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII "Gundega" tiek pagarināta karantīna, iestāde slēgta līdz 12. martam

04.03.2021

logo_kokneses_novada_pirmsskolas_izglitibas_iestade_gundega.jpgJau iepriekš tika ziņots, ka no 22. februāra līdz 7. martam uz karantīnas laiku slēgta Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde "Gundega". Informējam, ka no 8. marta līdz 12. martam bērnudārzs darbu neatsāks.

Šodien, 4. martā, ņemot vērā PII "Gundega" vadītājas Ritas Gabaliņas iesniegumu, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) saņemtos norādījumus, informāciju par 14 dienu kumulatīvo Covid-19 gadījumu skaitu uz 100 000 iedzīvotājiem Kokneses novadā uz 2021. gada 3. martu, tika izdots Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra rīkojums Nr. 7 par pašizolācijas noteikšanu pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" audzēkņiem un darbiniekiem no 2021. gada 8. marta līdz 12. martam.

Iestādes vadītāja Rita Gabaliņa informē, ka audzēkņu vecākiem tiks sniegta informācija izglītības informācijas sistēmā e-klase. Šajā laika posmā bērnudārza audzēkņiem turpināsies attālinātais mācību process.

Darbinieki, kuri nav kontaktpersonas vai Covid-19 slimnieki, nav iesaistīti attālinātā mācību procesa realizēšanā, var izmantot ikgadējo atvaļinājumu no 2021. gada 8. marta līdz 14. martam.

Kokneses novada domes priekšsēdētāja Rīkojums šeit

 Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top