Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Gundega

Uz karantīnas laiku no 22.februāra - 4.martam slēgta PII "Gundega"

20.02.2021

gundega_karantina.jpgKokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" saslimšana ar Covid-19 apstiprināta iestādes medmāsai. No 22. februāra  līdz 4.martam iestāde slēgta uz karantīnas laiku. Iestādes vadītāja Rita Gabaliņa informē: "Šodien, 20. februārī, saņēmu informāciju par medmāsas saslimšanu. Ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, bērnudārzā noteikta karantīna līdz 4. martam (ieskaitot). Jaunāko grupu bērniem mācību process nenotiks, savukārt 5-6gadīgo bērnu grupas turpinās mācības attālināti. Lūdzam vecākus sekot līdzi ievietotajai informācijai iestādes E-klasē."

Atrodoties karantīnā, vecāki tiek aicināti sekot līdzi bērnu un savam veselības stāvoklim, vērot, vai neparādās augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana. Parādoties simptomiem, telefoniski jāsazinās ar ģimenes ārstu par tālāko rīcību.

Vecāki un darbinieki (kuri nestrādās attālināti) šajā laikā var sazināties ar savu ģimenes ārstu un izmantot darba nespējas lapu B. 

Lasīt visu ziņu

Bērnudārzā "Gundega" konstatēti divi saslimšanas gadījumi ar Covid-19

05.02.2021

img_6874.jpgKokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" saslimšana ar Covid-19 atklāta vienai darbiniecei un vienam bērnam, mājas karantīna noteikta divām grupiņām.

Informāciju par pozitīviem testu rezultātiem Iestādes vadība saņēma šodien, 5. februārī pulksten 8, un nekavējoties tika pieņemts lēmums par mājas karantīnas noteikšanu grupā "Sprīdītis", kurā strādā darbiniece un grupā "Zvaniņš", kuru apmeklē saslimušais bērns, kā arī ir informēti šo grupu bērnu vecāki.

Lasīt visu ziņu

PII "Gundega" ciemojas rūķi

09.12.2020

img_20201207_wa0015.jpgKokneses pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" ik uz soļa jūtama svētku noskaņa. Gluži kā Ziemassvētku dāvana mazajiem svētku gaidītājiem ir bērnudārza pagalmā uzstādītā āra skatuve un uzceltā rotaļu nojume. Par jauno skatuvi, kas kļūs par jauku pasākuma vietu, priecājas arī izgreznotās svētku eglītes. Pavisam nesen "dārziņa" pagalmā notika rūķu gājiens, jo arī līksmie svētku vēstneši vēlējās apskatīt krāšņās eglītes un novēlēt bērniem brīnumainu svētku gaidīšanas laiku.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Daudz laimes Latvijai!

20.11.2019

img_9923_1.jpg"Daudz laimes mūsu Latvijai!", 15. novembrī valsts dzimšanas dienas svinībās vēlēja PII "Gundega" vecāko grupu bērni un darbinieki kopā ar svētku goda viesi - Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri.

Svinīgi sirsnīgais pasākums norisinājās divās daļās – svinīgā un "balles" daļa. Pasākumu atklāja dalībnieku svētku parāde, kam sekoja Iestādes vadītājas Ritas Gabaliņas svētku uzruna un kopīga valsts himnas dziedāšana. Domes priekšsēdētājs savā uzrunā pateicās bērniem par ielūgumu un aicināja visus dalībniekus piedalīties Koknesē rīkotajos svētku pasākumos. Svinīgā daļa noslēdzās ar kopīgu Kokneses himnas dziedāšanu.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

PII "Gundega" grupiņa "Vāverītes" kopā ar vecākiem gatavojas Latvijas svētkiem

12.11.2019

img_20191111_wa0022.jpgCik skaisti rudens rotā Latviju, cik skaisti sveču liesmas sasilda mūsu sirdis! Arī PII "Gundega" grupas "Vāverīte" bērni ar vecākiem gribēja šos Latvijas svētkus atzīmēt rotājoties un kopā pavadot laiku radošajā darbnīcā, kurā gatavojām aksesuārus Latvijas svētkiem. Tapa brošiņas un matu gumijas meitenēm, piespraudes puišiem. Darbnīcā rosījās gan mammas, gan vecākie brāļi un māsas. Piedalījās arī tēti, par ko mums ir liels lepnums!

Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top