Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Gundega

Pirmsskolas skolotāju Metodiskā Apvienība Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādē „Gundega”

12.03.2014

img_9471.jpg12. martā PII „Gundega” pedagogi aicināja dalīties darba pieredzē kolēģes no Kokneses, Pļaviņu un Skrīveru novadiem.

Integrētās rotaļnodarbības kolēģēm demonstrēja pirmsskolas izglītības skolotājas Gunta Ķibilde ar 1-2 gadus veciem bērniem un Inga Skrebele ar 5-7 gadus veciem bērniem.

Ar muzikāliem priekšnesumiem ciemiņus iepriecināja grupu „Lācītis un „Ezītis” ansamblis (skolotāja Ilona Makareni) un grupas „Sprīdītis” orķestris (skolotāja Marija Vilde).

PII „Gundega” skolotājas kolēģēm prezentēja savus pašgatavotos metodiskos materiālus.

Kokneses novada PI skolotāju MA vadītāja I. Požarska

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Svētku pasākumi PII Gundega

20.12.2013

img_7855.jpgNedēļas garumā PII "Gundega" notika Ziemassvētku pasākumi, kur savus vecākus ar dažādiem uzvedumiem, dziesmām un dejām iepriecināja mazie "Gundegas" audzēkņi. Ļoti gaidīts visos pasākumos bija Ziemassvētku vecītis, kurš ikvienam bērnam dāvanā bija atnesis saldumu paciņu. Lai priecīgi Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads arī jūsu mājās!

PII "Gundega" foto

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Gundega svētku rotā

16.12.2013

img_7664.jpgGaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu, izrotājam savas mājas un pagalmus. Arī šogad pašus mazākos koknesiešus un viņu vecākus iepriecina skaisti izrotātās pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" telpas. "Gundegas" svētku rotas skatiet fotogalerijā.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Svētku egle PII „Gundega” pagalmā

03.12.2013

img_7649.jpgŠogad skaistu dāvanu – krāšņi izrotātu iestādes lielo egli PII „Gundega” bērniem, vecākiem, darbiniekiem, koknesiešiem un Kokneses viesiem dāvina Jakubovsku ģimene. Paldies Jakubovsku ģimenei par atsaucību, sagādātajiem rotājumiem un ieguldīto darbu. Lai visiem gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Ziemas ieskaņas koncerti PII „Gundega”

29.11.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_7472.jpgNovembra beigās, ievadot adventi, pirmsskolas izglītības iestādē „Gundega” izskanēja tradicionālie Ziemas ieskaņas koncerti. No bērniem iemācīties dziedāt, dejot un muzicēt vēlējās divas atraktīvas Vārnas (pasākumu vadītājas B. Lagoša un E. Vaivade). Koncertiem bērnus sagatavoja mūzikas skolotājas M. Vilde un I. Makareni, ritmikas skolotāja A. Zālīte.

PII "Gundega" informācija

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Valsts svētki PII "Gundega"

11.11.2013 kur : Kokneses apvienības pārvalde

img_7386.jpgFoto galerija. Valsts svētki pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega".

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Rotaļu rīti PII „Gundega” jaunākajās grupās

12.11.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_7047.jpgAp Mārtiņu laiku PII „Gundega” jaunāko grupu bērni ar dziesmām, rotaļām un dažādiem darbiņiem atvadās no rudens, lai pēc tam sāktu gatavoties baltākajiem gada svētkiem.

Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top