Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Gundega

Pirmsskolas skolotāju Metodiskā apvienība – Mārtiņdiena PII „Gundega”

11.11.2013

img_7088.jpgTā kā ar Mārtiņiem aizsākas lielais ciemošanās laiks, kad jau vēsturiski maskās tērpti mārtiņbērni dziedādami gājuši no sētas uz sētu, arī mēs - PII „Gundega” bērni un skolotājas, uzņēmām ciemiņus - Bebru internātskolas pirmsskolas grupas audzēkņus un maskotus ļaudis no PII „Bitīte”.

Apvienotās „Gundegas un Bitītes” kapelas pavadībā svētku dalībnieki izdziedāja rudens laika dziesmas; izdejoja dejas un rotaļas.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Putras svētki PII „ Gundega”

10.10.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_6911.jpg2013. gada 10. oktobrī - Vispasaules putras dienā pirmsskolas izglītības iestādē „ Gundega” 6 - 7 gadīgo grupu „ Kamenīte” un „Sprīdītis” bērni gatavojās konkursa „ Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless” noslēguma pasākumam - Putras svētkiem. Jau mēnesi pie bērniem viesojās profesors Grauds ar savu zinātkāro draugu Pūcēnu un stāstīja bērniem par graudaugiem un to labvēlīgo ietekmi uz veselību, kā arī lika pildīt dažādus uzdevumus, bet Putras dienā aicināja bērnus nogaršot veselīgo auzu pārslu putru. Ar vecāku atbalstu tika sarūpētas gardas piedevas putras baudīšanai- ievārījumi, mērces, augļi utml. Pēc putras nobaudīšanas bērni rādīja savus sagatavotos priekšnesumus- kāpēc ir svarīgi uzturā lietot graudaugus un pārbaudīja spēkus jautrās stafetēs. Noslēgumā katrs bērns saņēma diplomu par piedalīšanos.

Grupas „ Sprīdītis” skolotāja G. Ķibilde

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Olimpiskā diena PII Gundega

27.09.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_6760.jpg27. septembrī visā Latvijā notika “Olimpiskās dienas 2013” pasākumi. Arī PII "Gundega" audzēkņi un audzinātājas piedalījās sportiskās aktivitātēs - izpildīja rīta vingrošanas komplektu un veica dažādas stafetes.

2013.gada “Olimpiskās dienas” pasākumos bija pieteikušās 83 norises vietas, kas kopā pulcēja vairāk nekā 87 000 dalībnieku.

Rīta vingrojuma kompleksu tiešraidē pārraidīja arī radiostacija “StarFM” un televīzijas kanāls LTV7.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Miķeļdienas gadatirgus PII Gundega

30.09.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_6737.jpgŠogad uz gadatirgu PII "Gundega" bērnus aicināja divi draugi Eži un Zaķis, saglabājot tirgus tradīcijas - rotaļas, dejas, atrakcijas, pirkšanu un pārdošanu.

PII "Gundega" informācija

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Izlaidums PII "Gundega"

31.05.2013 kur : Kokneses kultūras centrs

31.maijā Kokneses kultūras namā notika Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega" grupu "Lācītis" un "Zvaniņš" audzēkņu izlaidums. Kopā Iestādi 2012./2013.mācību gadā absolvēja 31 audzēknis. Novēlam labas sekmes un panākumus skolas gaitās!

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Svin Gundegas svētkus

16.05.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_5800.jpgFotogalerija. Šodien, 16.maijā, pirmsskolas izglītības iestādē "Gundega" svinējām "Gundegas" svētkus - bērnu priekam tika organizētas dažādas sportiskas aktivitātes un izklaides, kā arī darbojās fotodarbnīca, kur katrs varēja pārģērbties par kādu sev tīkamu tēlu un nofotografēties.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ģimenes dienas pasākumi

15.05.2013 kur : Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāde Gundega

img_5677.jpgFotogalerija: Ģimenes dienas pasākumi PII "Gundega".

Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top