Lapas karte
AA+A++
A AAA

Projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" aktualitātes

11.06.2020

eraf_logo_5.jpgLai arī valstī no 13. marta līdz 9. jūnijam bija izsludināta ārkārtas situācija un izglītības iestādēs mācību process noritēja attālināti, Kokneses novada skolēni projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros tika rosināti iesaistīties dažādās aktivitātēs un domāt par nākotnes plāniem.

 Šajā laikā skolēniem bija iespēja piedalīties attālinātajās individuālajās karjeras konsultācijās. To laikā viņi nonāca pie secinājuma, ka ikvienā situācijā ir jāsaredz pozitīvais, jo katram pieņemtajam lēmumam ir vairāki risinājumi. Mācoties pamatskolā, skolēniem vajag izmantot visas piedāvātās iespējas sevi attīstīt visdažādākajos virzienos un mērķtiecīgi apzināties savas stiprās puses un piemītošos talantus.

 Skolēni, sekojot līdzi jaunumiem www.facebook.com/TavaiKarjerai/ , varēja iegūt daudzpusīgu informāciju (video, vebinārs, info par atvērtajām durvju dienām dažādās izglītības iestādēs u.c.) par karjeras izvēli.

Skolēniem tika sagatavotas darba lapas ar uzdevumiem: apzināties savus nākotnes mērķus, izpētīt dažādas profesijas, kā arī pārbaudīt skolā apgūtās prasmes.

Lai skolu absolventiem veiksmīgs turpmākais ceļš profesijas izvēlē!

Olita Ruža,

pedagoģe karjeras konsultante

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top