Lapas karte
AA+A++
A AAA

Projekts “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

Karjeras atbalsts Kokneses jauniešiem oktobrī

04.11.2019

eraf_logo_3.jpgOktobra mēnesī Kokneses novada skolu skolēniem notika daudz un dažādi karjeras attīstības atbalsta pasākumi. Mēneša sākumā 03.10. Bebru pamatskolas skolēni devas uz pasākumu "Iepazīt poligrāfijas pakalpojuma speciālistus" poligrāfijas uzņēmumā SIA "Zemgus Poligrāfijas serviss ".

Lasīt visu ziņu

Bebru pamatskolas 5. un 7. klases ekskursija 18.oktobrī

24.10.2019

18_10__5.jpgeraf_logo_3.jpg18.oktobra rītā Bebru pamatskolas 5. un 7. klases skolēni devās ekskursijā Eiropas projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001, '"Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros un apmeklēja karjeras attīstības atbalsta pasākumus “Darba devēji Latvijā”-SIA “Getliņi EKO un  "Mēness aptieka".

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Karjeras atbalsts 2019. gada septembrī

02.10.2019

img_20191002_wa0011.jpgStraujiem soļiem ir pienācis jaunais 2019./2020.mācību gads. ESF projektā Nr. 8.3.5.0/16/1/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" viens no pirmajiem pedagoga karjeras konsultanta darbiem ir sagatavot karjeras attīstības atbalsta pasākumu plānu jaunajam mācību gadam, lai arī šajā gadā Kokneses skolēni varētu izmantojot projekta līdzekļus saņemt atbalstu karjeras izglītībā- izzinot sevi, pieņemot lēmumus, iepazīstot darba pasauli, uzzinot izglītības iespējas Latvijā un ārpus tās.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Informācijas diena Ogres tehnikumā

01.11.2019

eraf_logo_3.jpgProjekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Bebru pamatskolas 9. klase 14. oktobrī devās uz Ogres tehnikumu – profesionālās izglītības kompetenču centru, kur, karjeras konsultantes Ineses Kaupužas pavadīti, skolēni iepazinās ar visām tehnikumā apgūstamajām mācību programmām, skolas dizainu, audzēkņu sasniegumiem, pasniedzējiem, mācību iestādes noteikumiem. Ļoti pārsteidza lielais audzēkņu daudzums (pavisam iestādē mācās 1120 audzēkņu), tas, ka uz mācībām neaicina skolas zvans.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Karjeras nedēļā Kokneses novada jaunieši diskutēja par nākotnes profesijām

22.10.2019

karjeras_nedela_2019_nakotnes_profesijas_1.jpgŠogad vairāk nekā 200 jauniešu Kokneses novadā piedalījās ikgadējās Karjeras nedēļas pasākumos, kuri šogad veltīti nākotnes profesijām un prasmēm, kas būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļu jau septīto gadu organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar pašvaldībām.

 Karjeras nedēļas ietvaros:

14.oktobrī Pērses sākumskolas 4.- 6.klases un Bebru pamatskolas 5.- 8.klases skolēniem bija iespēja kopā ar Swedbank pārstāvi piedalīties nodarbībā par tēmu "Kādas prasmes bērniem būs nepieciešamas nākotnē". Savukārt Bebru pamatskolas 9.klase, dodoties ekskursijā uz Ogres Tehnikumu, piedalījās KAA pasākumā "Informācijas dienas vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības iestādēs", kurā jaunieši iepazinās ar visām šajā skolā piedāvātajām izglītības programmām un skolas vidi.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Izglītojošā ekskursijā iepazīst poligrāfijas speciālista darbu

22.10.2019

eraf_logo_3.jpg3.oktobrī Bebru pamatskolas 6.klases kolektīvs devās izzinošā un izglītojošā ekskursijā. Pirmajā pieturā - projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros skolēni apmeklēja karjeras attīstības atbalsta pasākumu "Iepazīt poligrāfijas speciālistus", "Zemgus Poligrāfijas servisā". Šeit lieliskais gids Nauris, kurš ir pārdošanas direktors, mums pastāstīja par darbu poligrāfijas servisā. "Zemgus" ir pilna servisa tipogrāfija - dizaina izstrāde, veidlapas, brošūras, katalogi un tā varētu turpināt. 

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Mācību ekskursija SIA "Rāmkalni" ražotnē

06.06.2019

ram3.jpg4.jūnijā Bebru pamatskolas 5.klases skolēni audzinātājas Vinetas Grinšpones un vecāku pārstāves Lanas Rūnes vadībā mācību ekskursijas ietvaros devās uz karjeras attīstības atbalsta pasākumu "Latvijas uzņēmumi un profesijas", SIA Rāmkalni ražotnē. Skolēniem ražotnē bija iespēja apskatīt sukāžu ražošanas procesu no sākuma līdz gatavai produkcijai un iepazīt šajā procesā iesaistīto profesiju pārstāvjus. Izbrīnu skolēnos radīja, ka ražotnē galvenokārt redzams roku darbs. 

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top