Lapas karte
AA+A++
A AAA

Projekts "Living Rivers"

Aicinām laivu īpašniekus pārvietot laivas pie attīrīšanas iekārtu žoga

14.10.2021

latlit_logo_lat_full_rgb.jpgKoknesē, Daugavas krastā šoruden sāksies laivu piestātnes izbūve jeb “Koka laivu kompleksa "No varjagiem uz grieķiem” izbūve 1.kārtā paredzētie darbi. Būvdarbu rezultātā paredzēta sakaru un gaisvadu līnijas demontāža un pazemes kabeļu izbūve, laivu piestātnes izbūve, gājēju celiņa izbūve, laivu būves laukuma izbūve un zāliena ierīkošana. 

Lai būvdarbi varētu sākties, aicinām laivu īpašniekus, kuru laivas atrodas Gundegas-1 teritorijā, Koknesē, tās pārvietot ielas pretējā pusē pie attīrīšanas iekārtu žoga līdz 2021.gada 18.oktobrim! Būsim pateicīgi par Jūsu sapratni!

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Tiek īstenots projekts "Dzīve pie upēm: tūrisma produktu attīstība, balstoties uz seno un mūsdienu Baltijas valstu vēsturi"

21.07.2021

latlit_logo_lat_full_rgb.jpgTiek īstenots projekts Nr.LLI-474 "Dzīve pie upēm: tūrisma produktu attīstība, balstoties uz seno un mūsdienu Baltijas valstu vēsturi" (Living Rivers) Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību, kas balstīta uz vēsturisko, dabas un kultūras mantojumu, kas saistīts ar dzīvi pie upēm.

Lasīt visu ziņu

Apstiprināts projekts "Dzīve pie upēm: tūrisma produktu attīstība, balstoties uz seno un mūsdienu Baltijas valstu vēsturi"

09.04.2021

latlit_logo_lat_full_cmyk.jpgApstiprināts projekts Nr.LLI-474 "Dzīve pie upēm: tūrisma produktu attīstība, balstoties uz seno un mūsdienu Baltijas valstu vēsturi" (Living Rivers) Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros. Projektu īsteno Kokneses novada dome sadarbībā ar Kauņas rajona pašvaldības administrāciju, Kauņas rajona tūrisma un biznesa informācijas centru un Jaunjelgavas novada domi.

Visi projekta partneri atrodas blakus ievērojamajām upēm – Koknese un Jaunjelgava Latvijā atrodas blakus lielākajai Latvijas upei Daugavai un Kauņas rajons Lietuvā atrodas blakus garākajai upei Lietuvā - Nemunai. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību, kas balstīta uz vēsturisko, dabas un kultūras mantojumu, kas saistīts ar dzīvi pie upēm.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top