Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sabiedrības līdzdalība

Mizgrauzis apdraud dzīvžogu pie Kokneses sporta centra skeitparka

16.11.2021

egles1.jpgBīstamais egļu kaitēklis - astoņzobu mizgrauzis nopostījis egļu dzīvžogu pie Kokneses sporta centra skeitparka.

Pēdējo gadu klimatiskie apstākļi Eiropā radījuši labvēlīgus nosacījumus egļu astoņzobu mizgrauža savairošanās uzliesmojumam daudzās Eiropas valstīs, tostarp arī Latvijā. Veicot egļu dzīvžoga, 167 koku, apsekošanu pie Kokneses sporta centra skeitparka un basketbola laukuma, konstatēts, ka dažas egles ir ar sausiem zariem un uz stumbra ir izveidojušies sveķu sabiezējumi, kas norāda par egles aizsardzību pret kādu slimību vai kaitēkli. Kokam sāk atdalīties miza un zem tās izgrauztas kukaiņu ejas.  

Lasīt visu ziņu

Iedzīvotājus aicina kopā plānot jaunā Aizkraukles novada attīstību

01.02.2021

anketam.jpg2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un  attīstības programmas izstrādes. Tās veidošanā savu viedokli aicināti izteikt arī iedzīvotāji.  

 Ikviens Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novada iedzīvotājs un interesents aicināts piedalīties attīstības programmas izstrādē, piedaloties tematisko grupu diskusijās tiešsaistēkā arī aizpildot aptaujas anketas elektroniski un papīra formā 

 Tematisko grupu diskusijas notiks tiešsaistē (Zoom vai Teams platformās):

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top