Lapas karte
AA+A++
A AAA

Būtiskas izmaiņas šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma darba laikā ar 2021. gadu

10.12.2020

img_4552.jpgAtkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Ķilupe" informē savus klientus, ka ar 2021. gada 1. janvāri šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, kas atrodas PAUGU IELĀ 1D, KOKNESĒ, mainīsies darba laiks. Vēršam uzmanību, ka trešdienās laukums būs slēgts.

 Laukuma darba laiks ar 2021. gada 1. janvāri būs šāds:

 Pirmdiena - brīvs

Otrdiena - no plkst. 10:00 līdz 18:00

Trešdiena – brīvs

Ceturtdiena - no plkst. 11:00 līdz 19:00

Piektdiena, sestdiena - no plkst. 10:00 līdz 18.00

Svētdiena – brīvs

 Kokneses iedzīvotāji šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā var nodot dažādus iepriekš sašķirotus atkritumus:

 • balto pudeļu stiklu - baltas krāsas stikla burkas un pudeles. Pirms izmešanas jāizskalo no ēdienu un dzērienu paliekām! Nepieņem spoguļstiklu, stikla traukus, māla/keramikas pudeles.
 • krāsaino pudeļu stiklu - dažādu krāsu pudeles un burkas. Pirms izmešanas jāizskalo no ēdienu un dzērienu paliekām! Nepieņem spoguļstiklu, stikla traukus, māla/keramikas pudeles.
 • logu stiklu - logu un siltumnīcu stikls. Logu stiklam jābūt tīram! Nepieņem spoguļstiklu, auto stiklu, tonētu stiklu, bruņu stiklu.
 • metāla iepakojumu - konservu kārbas, skārda bundžas, metāla vāciņi, alumīnija un skārda izstrādājumi utt. Nepieņem metāla izstrādājumus, kas satur bīstamas vielas – krāsu bundžas, aerosolu flakoni utt.
 • PET iepakojumu - plastmasas (PET) dzērienu pudeles. Pudelēm jābūt saplacinātām!
 • plastmasas iepakojumu - iepakojums, uz kura ir atzīme HDPE. Piemēram, A/M vējstiklu mazgāšanas šķidruma iepakojums; tehnisko eļļu iepakojums, matu šampūnu un balzamu iepakojums, šķidro ziepju iepakojums. Nepieņem vienreiz lietojamos traukus, rotaļlietas, plastmasas rotaļlietas.
 • plēves iepakojumu - iepakojuma plēves, maisiņi. Nepieņem čaukstošas plēves/maisiņus un netīras plēves, kas satur ēdienu paliekas.
 • kartona, papīra iepakojumu - kartons, kartona/papīra kastes un kārbas saplacinātā veidā.
 • makulatūru - avīžpapīrs, grāmatas, rakstāmpapīrs.
 • vieglo automašīnu riepas - tiek pieņemtas par maksu 4,00 EUR/gab. ar PVN.
 • nolietotas elektropreces: ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas; elektriskās krāsnis, radiatori, ventilatori; putekļu sūcēji, gludekļi, kafijas automāti, dzirnaviņas, tosteri, fēni, bārdas skuvekļi; datori, printeri, monitori, mobilie telefoni; televizori, video un audio magnetafoni, atskaņotāji, radioaparāti; urbji, šujmašīnas, zāģi utt. Nolietotās iekārtas pirms nodošanas nedrīkst būt izkomplektētas.

 Ja rodas neskaidrības, aicinām zvanīt SIA "Ķilupe" klientu apkalpošanas centram pa tālruni 65071222, 29104053 vai sūtīt e-pastu: kilupe@gmail.com

 Vēlam izturību un labu veselību!

SIA "ĶILUPE" kolektīvs

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top