Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aicina piedalīties fotosesijā "Ģimene ‘21"

24.05.2021

lejupielade.jpgAicinām pieteikties fotosesijai "Ģimene ‘21" tās ģimenes kurās ir septiņi, vai vairāk bērni! Pieteikumus gaidām no visas Latvijas!

Pasākums ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pasākuma ģimenisku vērtību godināšanai - fotosesija "Ģimene ‘21" saturu atbild Biedrība "Vārtāja" Reģ.Nr..40008104020.

Kritēriji dalībai  pasākumā Fotosesija "Ģimene ‘21''

  1. Ģimenes locekļiem nedrīkst būt atkarības, piemēram alkohola, narkotisko vielu, kā arī aktivitātes norises laikā, tās nedrīkst būt šādu vielu ietekmē (ģimenei kopumā jārada pozitīvs, labvēlīgs, ģimeni godinošs iespaids).
  2. Ģimenei jābūt vienu vecāku vai audžu vecāku ģimenei, kurā ir septiņi vai vairāk bērni (nešķirta, monogāma ģimene, katra situācija izvērtējama atsevišķi, piemēram, ja viens no vecākiem miris, u.c. gadījumi).
  3. Katra ģimene, saskaņā ar Datu aizsardzības likumu, parakstās, ka piekrīt:

* fotogrāfiju publicēšanai interneta vietnēs, kā arī izdevniecības "Santa" žurnālā "Mans Mazais" vai citās publiskās, plašsaziņas vietnēs;

* un/ vai sniegt interviju.

Fotosesijai pieteikums jāiesūta brīvā formā, e-pasta adresē biedriba.vartaja@inbox.lv  ar norādi nosaukumā FOTO no 31.05.2021. līdz 30.06.2021.

 Sasniedzot noteikto, kritērijiem atbilstošo dalībnieku skaitu, pārējiem pieteikuma atsūtītājiem tiek atteikts, bet tie paliek gaidīšanas kārtā, gadījumā, ja kāda ģimene iepriekš neparedzētu  apstākļu dēļ atsaka savu dalību pasākumā. Atteikums tiek nosūtīts e -pastā.

 Par pasākumu:

Norises vieta ir visa Latvijas teritorija, izvēloties no katra novada piecas ģimenes un papildus vienu ģimeni no Rīgas. Fotosesija notiek brīvdabā, foto studijā Rīgā, vai citā telpā, ja ģimenei tāda ir pieejama (pēc individuālas vienošanās). Pēc vienošanās ar ģimeni, plānotais vienas fotosesijas laiks – 1 diena. Fotosesiju veic fotogrāfs Ansis Klucis.

  • Ar katru ģimeni tiek noslēgts līgums.
  • Piedaloties “Ģimene ‘21” visi pasākuma dalībnieki tiks fotografēti un/ vai filmēti, kā arī  minētie materiāli var tikt izmantoti publiskošanai/publicēšanai Sabiedrības Integrācijas Fonda aktivitāšu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkos, kā arī citās interneta un plašzaziņas vietnēs.
  • Pasākums ģimenei ir bezmaksas!
  • Katra ģimene no fotogrāfa saņems 7 apstrādātas fotogrāfijas digitālā formātā.

Telefons saziņai Biedrības Vārtāja projektu vadītāja Līga Saule 28259552

 Atlases kritērijus pieteikumam, kā arī pieteikšanās kārtību skaties arī šeit:

https://montessoriliepaja.lv/atlases-kriteriji-pieteikumam-fotosesija-gimene21/

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top