Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta dzīve Koknesē

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu grafiks KSC peldbaseinā - marts

01.03.2022

ksc-logo-final-15.jpgInformācija iedzīvotājiem par iespēju apmeklēt Kokneses peldbaseinu bez maksas dažādu projektu ietvaros. 

Lasīt visu ziņu

Kokneses U14 vieglatlēti pirms LČ izcīna 7 godalgas Jēkabpilī

28.01.2022

20220125184414-1024x768.jpg25.janvārī ar pirmajām atlases sacensībām iesākās kvalifikācijas process uz Latvijas čempionātu telpās U14 vecuma grupai. Jēkabpilī sacentās Latvijas austrumu zonas sporta skolas, kur piedalījās sportisti no Jēkabpils, Daugavpils, Krāslavas, Preiļiem, Balviem, Madonas, Aizkraukles, Viesītes un Dagdas. Bez austrumu zonas, atlases sacensības notiks vēl četrās zonās 26. un 27.janvārī.

Uz LČ doties var tie sportisti, kas savās disciplīnās iekļūst četru labāko skaitā, kā arī 10 nākošie labākie no visām zonām kopā pēc rezultāta. Pēc vakardienas startiem jau vismaz četri koknesieši nodrošināja dalību finālsacensībās Kuldīgā 8.februārī, bet viens sportists vēl gaida citu zonu iznākumus. Kopumā seši jaunie koknesieši, kuri ikdienā vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolā pie trenera Dāvja Kalniņa, izgāja uz starta atlases sacensībās.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Koknesiešiem zelts un sudrabs Latvijas čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā

24.01.2022

img4935.jpgAizvadītajā nedēļas nogalē Kokneses sporta centrā norisinājās ilgi gaidītais 2021. gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (open grupā) jeb pauerliftingā, kopā pulcējot 53 dalībniekus no visas Latvijas. Sacensībās piedalījās un spēkiem mērojās 13 sievietes un 40 vīrieši dažādās svara kategorijās.

Koknesi šogad pārstāvēja pieci sportisti. Daiļā dzimuma konkurencē savu spēku pierādīja Dārta Bērziņa , bet spēcīgā vīriešu konkurencē spēkiem mērojās Dāvis Kalniņš, Dāvis Puišelis, Ingars Kļaviņš un Andrejs Pavļenkovs.

Lasīt visu ziņu

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu grafiks KSC peldbaseinā - februāris

24.01.2022

ksc-logo-final-15.jpg

Informācija iedzīvotājiem par iespēju apmeklēt Kokneses peldbaseinu bez maksas dažādu projektu ietvaros.

Lasīt visu ziņu

2021.gads Kokneses sporta dzīvē

11.01.2022

k2021.jpgSākoties jaunam gadam, katrs sev uzstāda jaunas apņemšanās, jaunus mērķus un virzienus. Tomēr pirms sparīgas došanās uz priekšu, piedāvājam nelielu atskatu par to, kādus nozīmīgus brīžus Kokneses sporta un sportistu dzīvēs bija sagādājis aizvadītais 2021.gads.

Aizvadītais Vērša gads solījās būt veiksmīgs izlēmīgajiem, cēlsirdīgajiem un tiem, kuriem augstā vērtē ir uzcītīgs darbs un atbildīga attieksme. Šī gada galvenais motīvs bija – neatlaidīgs darbs.
Zināms, ka Kokneses sportisti jau gadiem sevi ir pierādījuši Latvijā, Eiropā un pasaulē mērķtiecīgi strādājot un attīstoties katrs savā sporta jomā. Visa pamatā ir bijusi attieksme ar kādu tas tiek darīts – neatlaidīgs, mērķtiecīgs un smags treniņu darbs, pašdisciplīna, pašmotivācija un vēlme pierādīt sev un citiem, ka iespējams ir viss, ja vien dara.
Ņemot vērā situāciju pasaulē un visas no tā izrietošās sekas, tostarp ierobežojumi pilnvērtīgiem treniņiem, jāatzīst, ka visi veiksmīgi esam spējuši pielāgoties šiem mainīgajiem apstākļiem rodot alternatīvas, lai iesāktais nezustu nebūtībā.
Lepni varam teikt, ka šī gada laikā ir atklāti jauni talanti, sasniegti augsti rezultāti un Kokneses vārds atkārtoti  iznests arī ārpus Latvijas robežām.
Neraugoties uz to, ka gandrīz pusgadu sporta dzīve Latvijā bija slēgta, tomēr atlikušajā pusgadā koknesieši paspēja sasniegt pietiekami daudz sportisko rezultātu, lai mums būtu pamats būt lepniem par mūsu sportistu augsto klasi.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top