Lapas karte
AA+A++
A AAA

SPARTIEŠA & VILKU Bara skrējiens Koknesē

15.07.2017 kur : Kokneses estrāde

apbalvosana.jpg15. jūlijā Kokneses parkā pie Daugavas un Pērses norisinājās vēl nebijis pasākums  - dienesta un mājas suņu sacensības - Spartieša & Vilku bara skrējiens "Kokneses kauss 2017".

Sacensību mērķis bija popularizēt aktīvu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanas iespējas sportojot kopā ar saviem mīluļiem mājdzīvniekiem, labāko un neatlaidīgāko dalībnieku noteikšana gan individuālā, gan komandu vērtējumā, praktiskās pieredzes apmaiņa starp sacensību dalībniekiem un organizatoriem, kā arī suņu biatlona sacensību popularizēšana Latvijā un ārvalstīs.

Sacensībās varēja piedalīties ikviens aktīvas atpūtas piekritējs kopā ar dienesta vai personīgo suni. Sacensību dalībniekiem bija jāveic apmēram 5 km garš skrējiens pa jauktu un šķēršļotu apvidu. Skrējiena laikā dalībniekam kopā ar suni bija jāpārvar distancē izvietotie šķēršļi, jāveic fiziski vingrinājumi, sunim jāmāk veikt uzbrukumu figurantam.

Sacensības notika vairākās grupās:  “A” grupa - bērni līdz 10 gadu vecumam, kur uzvaru guva Rūta Ozere,  “B” grupa - bērni un pusaudži no 11-16 gadu vecumam, kur uzvaru guva Ralfs Midegs, “C” grupa - tautas klase no 17 līdz 45 gadu vecumam, kur uzvaru guva Kaspars Vingris,  “D” grupa - meistarklase no 46 gadu vecuma, kur uzvaru guva Sergejs Pranckuns, “E” grupa - profesionālā klase, kurā piedalījās jau trenēti profesionāļi ar saviem suņiem, kuriem, ikdiena ir tieši šādu un citu profesionālu uzdevumu veikšana. Šajā grupā par labāko tika atzīts Aleksejs Seļskis un viņa četrkājainais komandas biedrs.

Īpaši jāatzīmē Spartieša & Vilku bara favorīts un galvenās balvas ieguvējs Pēteris Leja (67 gadi), kas šajās sacensībās vienīgais skrēja trasi divas reizes, vienu reizi ar suni „Rēzija” un otru reizi ar suni „Faleo”, izrādot īpašu izturību un disciplīnu, lai sasniegtu otro un trešo labāko rezultātu savā disciplīnā.

Biedrība “SPARTIETIS” izsaka lielu PALDIES par atbalstu un sadarbību jau saviem kolēģiem –Wolf pack Team Latvija K9, kā arī atbalstītājiem, kas sarūpēja veselīgus un kvalitatīvus našķus sacensību dalībniekiem, tāpat paldies visiem sacensību dalībniekiem un apmeklētājiem – bez Jūsu entuziasma un līdzdarbošanās sacensības nenotiktu!

Lai mums visiem izdodas sasniegt jaunus mērķus un izaicinājumus!

 Spartietis& Vilku baras BIATLONS SACENSĪBAS "KOKNESE 2017"      FINIŠA PROTOKOLS

Anitas Šmites foto


printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top