Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta dzīve Koknesē

Trīssoļlēcējs Kalniņš pirms Prezidenta balvas uzvar Valmierā

10.08.2021

davis_kalnins.jpgAizvadītajā nedēļas nogalē Valmierā norisinājās Valmieras atklātais čempionāts vieglatlētikā, kas bija jaunā Valmieras Daliņa stadiona iemēģināšanas sacensības pirms 13. un 14.augustā gaidāmā Baltijas komandu čempionāta jeb Prezidenta balvas izcīņas.

Sacensībās startēja arī Kokneses vieglatlēts Dāvis Kalniņš, kurš piedalījās trīssoļlēkšanas sacensībās. Dāvim izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 14.25 metri, pārspējot rīdziniekus Sergeju Soklakovu (12.87m) un Māri Grēniņu (12.80m). Dāvis ir arī uzaicināts startēt valsts izlases sastāvā trīssoļlēkšanas disciplīnā kopā ar Edvīnu Hadakovu no Daugavpils gaidāmajā Baltijas komandu čempionātā, kur būs jāsacenšas ar labākajiem trīssoļlēcējiem no Lietuvas un Igaunijas.

Tikai šogad Valmierā tika pabeigta stadiona rekonstrukcija un jaunas vieglatlētikas manēžas celtniecība, kas gaidāmajā sezonā noteikti uzņems daudz vieglatlētikas sacensību. Prieks, ka Latvijā ir par vienu skaistu un kvalitatīvu sporta objektu vairāk!

REZULTĀTI

KSC

KSC spiningošanas komandai 2.vieta LČ 1.posmā

10.08.2021

spiningosanas_komanda.jpg7. un 8.augustā Daugavā pie Ogres norisinājās Latvijas čempionāta spiningošanā no laivām 1.posms, kurā ar lieliskiem rezultātiem startēja Kokneses sporta centra komanda, kas 12 komandu konkurencē izcīnīja augsto 2.vietu.

Kokneses komandā startēja divas ekipāžas – Raitis Čaklis/Rihards Kalniņš pirmajā dienā bija labākie, bet otrajā dienā – trešie, kas kopā deva 4 punktus un pirmo vietu kopvērtējumā. Otra ekipāža Viesturs Saulītis/Normunds Vingris pirmajā dienā bija 8.vietā, bet otrajā dienā 21.vietā, kas viņiem kopā deva 16.vietu starp 30 startējušām ekipāžām. Komandu vērtējumā Kokneses komandai 2.vieta ar 33 punktiem, bet uzvarētājiem “Fishbon” – 23 punkti. 3.vietā ierindojās komanda “Mēs zivīm” ar 38 punktiem.

Nākamais posms notiks septembrī Rīgas ūdenskrātuvēs.

REZULTĀTI

KSC

Gražulis palīdz Latvijai izcīnīt divas uzvaras PK kvalifikācijā

10.08.2021

grazulis.jpgSestdien un svētdien Rīgā tika aizvadītas 2023.gada Pasaules kausa priekškvalifikācijas spēles basketbolā, kur Latvijas izlase tikās ar Rumānijas un Baltkrievijas komandām, izcīnot divas uzvaras. Līdz ar to Latvijas izlase, kuras sastāvā spēlē arī bijušais koknesietis Andrejs Gražulis, kļuvusi par priekškvalifikācijas grupas līdervienību.

Lasīt visu ziņu

Jānim Višķeram 2.vieta LČ pusmaratonā

10.08.2021

janis_viskers.jpg7.augustā Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts pusmaratonā, kurā tika noskaidroti valsts čempioni šajā distancē. Otro vietu un sudraba medaļu izcīnīja bijušais Kokneses vieglatlēts Jānis Višķers, kurš distanci veica 1:07.48.

Uzvaru sacensībās izcīnīja Līvānus pārstāvošais Dmitrijs Serjogins, kurš distanci veica 1:06.01. Jāņa Višķera personīgais rekords pusmaratonā ir 1:04.56, kas ir arī otrs augstvērtīgākais rezultāts starp Latvijas pusmaratonistiem. Jānis savas vieglatlētikas gaitas uzsāka tieši I.Gaiša Kokneses vidusskolā un viņam pieder skolas rekordi 800m, 1000m, 1500m, 3000m, 5000m un pusmaratona distancēs.

KSC

Aicinām pieteikties dalībai SPORTA FESTIVĀLĀ 21.augustā

05.08.2021

img_7658.jpg21. augustā Kokneses stadionā norisināsies ilgi gaidītais Kokneses SPORTA FESTIVĀLS. Pasākuma programma ietver dažādas individuālas sportiskas aktivitātes gan lieliem, gan maziem, kā arī komandu spēles. Aicināts un gaidīts ikviens sportotgribētājs, kurš pozitīvā un sportiskā atmosfērā gatavs pārbaudīt savas spējas dažādās disciplīnās.

Paši mazākie festivāla dalībnieki (2010.gadā dzimušie un jaunāki bērni) dienas pirmajā pusē nodosies fiziskām aktivitātēm, kur draudzīgā konkurencē skries, leks, vingros un veiks citus organizatoru sagatavotos uzdevumus. Katram mazajam sportistam tiks pasniegta balva par aktīvu dalību un izturību veicot pārbaudījumus.
2009. gadā dzimušiem un vecākiem jauniešiem vienā grupā ar pieaugušajiem būs jāveic dažādas aktivitātes, kur nepieciešams likt lietā ātrumu, precizitāti, līdzsvaru, spēku, atjautību un prātu. Pēc vieglatlētikas daudzcīņas principa tiks noskaidrots labākais sešinieks sieviešu un vīriešu grupās.
Notiks pāru un komandu skrējieni, limbo, kā arī tradicionālais akmens/šķēres/papīrs turnīrs.
Tiks noskaidrotas labākās komandas pludmales volejbolā un strītbolā.

Pielāgojoties esošajai situācijai, esam raduši risinājumu, ka dalība sporta festivālā šogad būs jāpiesaka iepriekš. Kokneses sporta centra mājas lapas sadaļā SPORTA FESTIVĀLS atradīsi visu nepieciešamo informāciju par festivālu izlasot nolikumu un speciālos noteikumus, turpat pieejamas arī pieteikšanās anketas.
SPIED ŠEIT, lai pārietu uz SPORTA FESTIVĀLA sadaļu

Atgādinām, ka aktivitātēs var piedalīties ikviens sportotgribētājs un iepriekšēja fiziskā sagatavošanās nav nepieciešama, jo pa spēkam būs ikvienam!

IEVĒRO!! Ja aktivitātēs neplāno piedalīties, bet vēlies būt klātienē un atbalstīt savējos, aicināsim uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu vai negatīvu testu, kurš veikts ne agrāk kā 48 h pirms pasākuma!!!

KSC

Mirošņiks pārliecinoši uzvar, Žvagins trešais

02.08.2021

227909464_1334119933648810_6507108052185621603_n.jpg1.augustā Baronu autotrasē tika aizvadīts Latvijas rallijkrosa čempionāta otrais posms, kopā pulcējot vairāk kā 60 dalībniekus no Latvijas un Igaunijas. Nu jau tradicionāli, šajā posmā par uzvaru cīnās arī paši mazākie autosportisti – mini bagiju braucēji. Uz starta stājās 7 mazie sportisti no Latvijas, tostarp divi koknesieši – Emīls Mirošņiks un Emīlija Ūtēna, kā arī brāļi Markuss un Klāvs Žvagini no Iršiem.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Lazdiņa un Gadzāne sasniedz personīgos rekordus Baltijas čempionātos

02.08.2021

s0izcqo1naufc3xx9ujg_1_1024x576.jpgJaunatnes vieglatlētikas sezona noslēdzās jūlija beigās, kad tika aizvadīti Baltijas komandu čempionāti vieglatlētikā. Pie starta šajos čempionātos tika arī trīs Aizkraukles sporta skolas Kokneses filiāles vieglatlētes – šķēpmetēja Elza Lazdiņa un vesera metēja Patrīcija Bērzkalna startēja Latvijas izlases sastāvā U16 vecuma grupā, bet vesermetēja Una Gadzāne pārstāvēja valstsvienību U20 vecuma grupā.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top