Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta dzīve Koknesē

Strītbola sacensības Koknesē atsākas ar "Stīgā" uzvaru

30.07.2021

dsc05440.jpgPēc ilgāka pārtraukumā Kokneses stadiona basketbola laukumā tika aizvadītas KSC strītbola sacensības. Ja agrāk šo spēli Koknesē spēlēja vismaz piecas reizes sezonā, tad šoreiz iepriekšējais strītbols norisinājās vien pirms 11 mēnešiem – 2020.gada Kokneses sporta festivāla ietvaros augustā.

Šoreiz sacensībām pieteicās 10 komandas, pārstāvot tādas Latvijas vietas kā Koknese, Jēkabpils, Jelgava, Jaunjelgava un Aizkraukle. Izlozes rezultātā tika noteikti apakšgrupu sastāvi un spēles varēja sākties. Pēc apakšgrupu turnīriem bija skaidrs, ka no tālākās cīņas izstājas komandas “Karstie meksikāņi” un “Koko Crew”, kas četrās spēlēs iekrāja tikpat zaudējumu ar to bija krietni par maz, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Marta Užule izcīna iespaidīgu uzvaru LČ daudzcīņā U14 grupā

22.07.2021

20210721_1833560_1024x768.jpgBeidzot noslēgusies 2021.gada vieglatlētikas sezona U14 vecuma grupas sportistiem, kuri aizvadīja savas sezonas noslēdzošās valsts mēroga sacensības, piedaloties Latvijas čempionātā daudzcīņās. Šajās sacensībās Kokneses vieglatlētu saimi pārstāvēja divas jaunās sportistes, kas ikdienā trenējas Aizkraukles sporta skolas Kokneses filiālē – 2008.gadā dzimusī Marta Užule un 2009.gadā dzimusī Kadrija Amanda Birkāne.

Lasīt visu ziņu

KSC STRĪTBOLA TURNĪRS

29.07.2021 18:00 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

Komandā var pieteikt 4 dalībniekus (3+1). Komandu pieteikšanās līdz 28.07 plkst. 15:00, sūtot e-pastu: sportacentrs@koknese.lv . Komandu skaits ierobežots. 29_julija_plkst_1800.jpg

Lasīt visu ziņu

Mirošņikam smaga cīņa par trešo vietu; Junioros uzvar Ūtēns

20.07.2021

219727517_6008115839259419_5455122870870375809_n.jpg18. jūlijā Latvijas autokrosa čempionāta un kausa pirmais posms Pilskalnu autotrasē pulcēja gandrīz 80 sportistus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. 

Mini bagiju klasē 14 dalībnieku konkurencē startēja četri sportisti no Kokneses un Iršiem. Trešo vietu izcīnīja pērnā gada Latvijas čempions un Lietuvas vicečempions Emīls Mirošņiks. Pirmajā kvalifikācijas braucienā Emīls izcīnīja pārliecinošu uzvaru, taču pavisam drīz sākās tehniskas problēmas. Otrajā kvalifikācijā pēc nobrauktiem diviem apļiem bagija motors noklusa, laiks līdz trešajam kvalifikācijas braucienam nebija ilgs, bet pietiekošs, lai komandas mehāniķi spētu novērst šo problēmu. Trešo iebraucienu Emīls uzsāka no trešās starta rindas, un bija jau izvirzījies līderpozīcijā, līdz atkal pēc viena nobraukta apļa pievīla motors. Tomēr ar punktiem, kas tika iegūti trīs kvalifikāciju summā pietika, lai sportists tiktu finālā. Izšķirošo braucienu Mirošņikam bija jāuzsāk no tālās – piektās starta rindas, 12.pozīcijas. Pirmo starta rindu ieņēma lietuviešu autobraucēji, kuriem pēc veiksmīga starta izdevās izrauties un izvairīties no pirmā līkuma burzmas. Sešu apļu garumā Emīls apsteidza astoņus konkurentus un pietuvojās lietuviešu trīniekam, līdz pēdējā apļa pēdējā līkumā pirms finiša taisnes viņam tomēr izdevās noķert un apsteigt arī Ažulu Dungvecki, izcīnot vietu uz pjedestāla trešā pakāpiena. Pirmajā un otrajā vietā finišēja Kristaps un Agņus Pilipaviči.
10. vietā finiša karogu sasniedza debitants Markuss Žvagins no Iršiem, kuram pēc trīs iebraucieniem izdevās nodrošināt sev 5.pozīciju uz finālu. 12. vietā finišēja Klāvs Žvagins, bet ārpus fināla šajās sacensībās palika Emīlija Ūtēna, kurai šīs bija pirmās sacensības.

Latvijas autokrosa kausa izcīņā Xtreme Junior klasē startēja un uzvaru pirmajā posmā izcīnīja mini bagiju absolvents Markuss Ūtēns. Pēc pēdējā gada mini bagijos sportistam sanācis samērā liels pārtraukums dalībai autokrosa sacensībās, jo vecuma ierobežojums tobrīd īsti neļāva startēt kādā citā klasē, taču aizvadītajā gadā izveidotā Junior Xtreme klase šo iespēju ir devusi.
Lai atgūtu iekavēto un pierastu pie jaudīgās tehnikas Markuss ir aizvadījis vairākus treniņus, ko apliecināja arī viņa sniegums sacensībās.
Pirmajā kvalifikācijas braucienā Ūtēns ierindojās 2.vietā aiz pieredzējušāka braucēja Raivo Jāņa Beierbaha, otrajā kvalifikācijā izdevās izvirzīties līderpozīcijā un šo braucienu noslēgt pirmajā vietā. Trešajā kvalifikācijā, tāpat kā pirmajā sasniegta 2.vieta. Fināla brauciens šajā klasē izvērtās dramatisks, jo uzreiz pēc starta smagu kūleņošanu piedzīvoja Beierbahs un brauciens tika apturēts ar sarkanajiem karogiem. Uz atkārtotu finālbrauciena startu stājās nu vien trīs sportisti, kur pēc veiksmīga starta finiša karogu pirmais sasniedza Ūtēns, otrais Marks Jeršovs, bet trešais Jānis Kozlovkis juniors.

Foto: Klāvs Benefelds; autocross.lv

KSC

Lazdiņa un Bērzkalna izcīna trīs medaļas LČ vieglatlētikā U16 grupā

19.07.2021

1.jpg15. un 16.jūlijā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 grupas zēniem un meitenēm, kas bija pirmspēdējais (vēl atlicis tikai LČ daudzcīņās U14, U16, U18) jaunatnes čempionāts šajā sezonā. Iepriekšējos čempionātos (U14, U18 un U20) Kokneses vieglatlētiem izdevās izcīnīt pilnu medaļu komplektu, un izņēmums nebija arī šis čempionāts. Lai gan mums bija tikai divas pārstāves, kas kopā startēja 3 veidos, arī šajā čempionātā tika izcīnīts zelts, sudrabs un bronza.

Lasīt visu ziņu

Užulei zelts un bronza, Kalniņai sudrabs LČ Tukumā

15.07.2021

lc_u14_1.jpg13.jūlijā Tukuma stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupas sportistiem, kurā piedalījās arī 4 sportisti no Kokneses – Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi Marta Užule, Elizabete Kalniņa, Kadrija Birkāne, kā arī Kokneses sporta centru pārstāvošais Alfrēds Lejiņš.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Koknesē jau trešo reizi aizvada Māra Bružika trīssoļlēkšanas sacensības

09.07.2021 16:00 - 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

mara_bruzika_kausa_izcina_trissolleksana.jpg9. jūlijā Kokneses stadionā tika aizvadītas Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā, kurās piedalījās vairāk kā 40 dalībnieki no visas Latvijas. Sacensības klātienē vēroja un apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī pats Māris Bružiks, personīgi sveicot sacensību medaļniekus un kausu ieguvējus.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top